SLUŽBY


Kvalitní, profesionální péče o tělo i duši a individuální přístup se projeví ve zdraví, radosti i pohodě člověka. 

 Konzultace, masáže, cvičení a péče o tělo i duši - moudrostí traumatu jsou posilující, regenerující, relaxační a uvolňující od bolesti i napětí a přispívají ve změnách v postoji k  životu a tím co tvoříme, vytváříme a žijeme. 


Pro dostatek energie a úlevy od bolesti můžete vyzkoušet konzultace, masáže i cvičení :


Masáže - Intuitivní Dotek -Biodynamická masáž - Kraniosakrální ošetření - Moudrost traumatu - Přepis Limbického Otisku, Mental Healing -AromaTouch masáž s vůní a účinkem esenciálního oleje - Ošetření bolestivých stavů těla - Měkké techniky - Diagnostika - Psychosomatika - Dornova metoda plus - Trigger Point spoušťové body - Kinesiotaping tejpování - Baňkování - Tělové svíce - Síla dechu, Vědomý dech - SM techniky Mudr. Smíška, cvičení pro zdravá záda SM systém SPS spirální stabilizace páteře  Mudr. Smíšek - Konzultace - Osobní růst - Poradenství - Energetické ošetření  - Semináře - Přednášky - Workshopy


PORADENSTVÍ, KONZULTACE A OSOBNÍ RŮST

Rozpleteme klubíčko příčiny psychických a fyzických onemocnění, potíží, mentálních vzorců, o(d)puštění - zpracování starých traumat, které již neslouží a naladíme se na záměr Duše TEĎ.

H2 VODÍKOVÁ MASÁŽ MHM - molecular hydrogen massage

je silně regenerující, omlazující, vyživující. Zvyšuje výkon odolnost a vytrvalost. Podporuje zažívání. Pomáhá udržet optimální alkalický stav v buňkách a tkáních.

Chrání mozek a nervový systém. Podporuje optimální funkce srdce. Snižuje záněty. Zpomaluje proces stárnutí.

MASÁŽE - BIODYNAMICKÁ, RELAXAČNÍ, HÝČKAJÍCÍ, UVOLŇUJÍCÍ 

Nejoblíbenější je masáž DOTEKEM, pohlazením. Může být voňavá olejová na kůži od hlavy až k patě, nebo v oblečení - pod přikrývkou, silně uvolňující.

BREUSSOVA MASÁŽ

Masáž třezalkovým olejem pro regeneraci páteře a výživu plotének, působí se přímo na páteři a obratlích.

BOLESTIVÉ STAVY, BLOKÁDY, MĚKKÉ TECHNIKY


Odstranění bolestivých stavů a blokád.

PÉČE při bolesti a po úrazu 

Pomoc při bolestivých a poúrazových stavech. 

BAŇKOVÁNÍ

Baňková masáž pomáhá regenerovat a zrelaxovat tělo a mysl, regulovat či odbourávat bolesti, potíže a neduhy lidského organismu.

Najděte sami sebe

Trápí vás zdravotní  nebo psychické potíže? Pak právě pro vás jsou tyto služby určeny. 

Nebojte se poznat své pravé já a dozvědět se více! 

Spolupráce v medicíně a alternativě

Spolupracuji víc jak 15let s Iris diagnostikem panem Kamilem Durajem (velmi vysoká spokojenost klientů v Ostravě, Praze i jiných městech kam dojíždí), taktéž s bylinkářkou paní Ludmilou Pavlíkovou (velice oblíbená a úspěšná paní bylinářka), a s alternativními přírodními  bylinkáři a s doktory, kteří se věnují medicíně, homeopatii i alternativní medicíně.

Mám osobně vyzkoušenou a otestovanou  PŘÍRODNÍ cestu ke zdraví  a výborné ohlasy klientů , jen je třeba býti více trpělivý a dát bylinkám více času. Příroda má na každé neduhy řešení. Je třeba si uvědomit, že když jsme zdraví nevěnovali pozornost několik týdnů, měsíců, let... taktéž i cesta ke zdraví trvá týdny a měsíce, roky. Z  českých bylinek, tinktur mám velice výborné zpětné ohlasy klientů na tradiční české bylinky od paní Podhorné z Naděje, další tinktury a vše co pochází z přírody a od českých bylinářů JEN JE TŘEBA BÝT VÍCE TRPĚLIVÝ, upřímný a pravdivý sám k sobě.

 Skvělé výsledky s Čínskou medicínou TCM (tradiční čínská medicína), akupunkturní jehličky, moxování a další alternativu - vitamíny a minerály. , tinktury, bylinné sirupy,  ajurvéda, posilující a vyživující cvičení qi - gong, Tai-chi, Chi-Kung

Bylinné produkty bylinářů -  BYLINÁŘSTVÍ - KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o., Bylinné kapky, s.r.o., Dr. Popov s.r.o., EPAM Distribution s.r.o Boris Tichanovský., H-Kontipro, Hemann, Jarmila Podhorná NADĚJE, MILOTA s.r.o., MVDr. Jiří Pantůček, ORO VERDE s.r.o., TML a.s., VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o., B. Nový - dědek kořenář, Energy, Diochy a další...

Spolupracuji s Radkem Michalíkem laborantem, který spolupracoval s panem doktorem Erbenem. Mudr. Karel Erben byl primář pro civilizační choroby v Praze a šíří osvětu zvanou Homocystein. www.karelerben.cz

Leona

Leona Šalbotová - Péče o tělo i duši 
Všechna práva vyhrazena 2012 - 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!