AROMA TOUCH - AROMA MASÁŽ

AromaTouch

Aroma masáž esenciálními éterickými 100% přírodními oleji


Aroma masáž je hluboce relaxační a hluboce uvolňující, vysoce účinná a velice jemná masáž. Tělo velice intenzivně regeneruje nastává psychická, fyzická, duševní rovnováha a harmonizace. Esence použité při aroma Touch - aroma masáži jsou každému připraveny "na míru" . Aroma masáže jsou velice oblíbené a vysoce účinné.

Působí velice hluboce, uvolňuje mysl, tělo, velice jemně a šetrně působí na celém těle a na těle jako celku ve všech vrstvách.

Aroma masáž zbavuje únavy a napětí, zmírňuje depresivní stavy, napětí, bolesti, předchází některým onemocněním a pomáhá regenerovat a nastolit rovnováhu k seberegeneračním a sebeuzdravujícím schopnostem těla. Uvolňuje tělo a posiluje mysl, naladí a pozvedává skrze Ducha.

Všechny používané esenciální oleje jsou 100% přírodní , účinek je silnější a účinnější než u jakýchkoliv jiných druhů masáží.

Přírodní 100% esenciální vysoce účinné éterické oleje působí při masáži přes pokožku do těla a zároveň se dechem vstřebávají inhalací. Skrze Dech a čichové nervy působí na limbický systém v mozku - to je nejzákladnější oblastí vědomí.

Leona Šalbotová - Péče o tělo i duši 
Všechna práva vyhrazena 2012 - 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!