REFERENCE

DĚKUJI všem klientům, potěší a zahřeje, když v emailu, slovně nebo zpětně slyšíte, že to, co "děláte"
 MÁ SMYSL, DĚKUJI
Děkuji za vaši DŮVĚRU.
Lea

" Královská čtyřruč masáž - all inclusive - vřele doporučuji....   Děkuji ze srdce za dokonalou nadčasovou, velmi osvobozující a dokonale načasované setkání. Odevzdání sebe a těla v terapii, uvědomění, pochopení a uvolnění těla a ještě někde skrytých vláken, která mohla být přes ruce osvobozena. Tělo a duše vrněli vděkem za toto spojení. Velmi děkuji Lei  a děkuji za Tvé dary. Děkuji za světlo a nádherné tři hodiny. Děkuji za vše co přišlo a odešlo. Dokonalost na všech úrovních. S láskou a objetím, Samaya"

Samaya Kefalí 

 


Milá Leo, celý život dělám muziku, a tak mě napadlo, že Tvé kraniosakrální ošetření byl vlastně také koncert - pro Tvé dvě ruce a moje bolavé tělo. Našla jsi místa, na která jsem marně upozorňovala na neurologii i na rehabilitacích. Když jsi řekla, že přesně cítíš, kde je problém, uviděla jsem světlo na konci tunelu.    Moc díky 

Radka Ostrava 

Profesionální muzikant v orchestru 

"Dobrý den paní Leono.
Moc děkuji za Vaši pomoc. Po operaci kyčle jste mne vrátila do života. Poradila jste mi z psychosomatikou, pomohla kraniosakralni terapii, ukázala cvičení, naučila jste mne zpomalit, (to musím stále zdokonalovat). Děkuji za to, že jsme se mohly potkat. "Žadná setkání nejsou náhodná. "Ještě jednou děkuji 

Šárka Tůšová

Prostějov 

Je to lepší, už nejsem tolik unavená, chodím už i sama na delší procházky, nákupy. Hlava je taky v pořádku. Úzkosti ustoupily. Všechno se začíná pomalu vracet k normálu.

Ilona
 


Dobry den, Leo! Jen hlasim, že už je mi opravdu dobře a užívám si . Věřím, že i vy na tom máte svůj podíl. Moc děkuji za vše!

Eva
Praha

"Dobrý den paní Leo. Zdravím Vás a moooc vám děkuji za Váš čas a zájem. Musím říct, že po návštěvě u vás jsem se pak cítila líp a tak nějak "lehčí". Celkově se cítím o doost líp. Moooc vám děkuji a těším se na masáž. S úctou a pozdravem"

Dana

"Zdravim paní Leono,

jen jsem Vám chtěla poděkovat za masáž a pomoc. Cítím se lépe, cvičím cviky, které jste mi ukázala. Ještě jednou děkuji za Vaší pomoc."

Janča

Dnešní Váš léčivý dotek "Křišťálovou terapií" a setkání s Vámi Leonko nám dala opravdu křídla, kterýma jsme se dotkli sami sebe. Srdce a mysl se radovala a duše byla šťastná. Děkujeme.

Magda a Nataš  

Metoda SPS Spirální stabilizace páteře SM systém od Mudr. Smíška mi velmi pomohla, když jste se nám ve velmi příjemném prostředí s individuálním přístupem ve skupince věnovala, cvičení mi pomohlo znovu vstát a začít chodit, když ostatní mi už nedávali šanci a můj pohyb byl velmi omezený až skoro žádný, u Vás skrze SM systém jste mi dala šanci a velmi mi pomohla . Po měsíci cvičení, jsem se sama rozhodla cvičit denně a začala jsem cítit větší možnosti a schopnost ujít víc než vzdálenosti jedné zastávky. Po dvou měsících a pravidelném cvičení pod dohledem a denně cvičením doma jsem začala chodit po městě. Velmi Vám děkuji.

Olga H.

Milá Lei,

chodíme k Vám oba velmi rádi na masáže a baňkování. Velmi nám vyhovuje, Váš celostní přístup a učení se, jak naslouchat svému tělu a duši. Vždy vyhmátnete přesně, kde je energie v těle zablokovaná a svými úžasnými schopnostmi vše rozproudíte. Také děkujeme za radu vhodného cvičení na doma. Vždy se k Vám těšíme, až nám napravíte tělo a dobijete baterky.

Jana a Marek Praha

Krásné a klidné místo na první pohled.. .

Uklidnění hned ve dveřích.

A hlavně jsem tady našla zásadní pomoc s řešením, v mém případě psychosomatických potíží. A za to věnuji mé velké děkuji :-*

I má záda děkují, je jim konečně fajn!

Jana

Profesionální a velmi citlivý přístup, skvělá masáž, baňkování, tejpování. Paní Leo mi ukázala cviky, které mi pomáhají, svými slovy pootevřela mysl i oči. Odcházel jsem s velmi dobrým pocitem, radami se řídím a je mi lépe. Rád se opět vrátím. Moc děkuji. 

Zdeněk O.  

Dobrý den paní Leo,

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou masáž a cvičení jenž jste mně naučila.

Tato cvičení mi pomáhají, lépe se mi chodí a celkově jsem opět nalezla energii, kterou jsem při špatné chůzi ztrácela.

Těším se na naše setkání a na Vaše léčivé ruce a srdce.

Děkuji

 Dáša H.  Studénka

Slovy nepopsatelné a rozhodně doporučuji, mám poměrně bohaté zkušenosti v téhle oblasti péče o tělo a Duši a znám spoustu skvělých masérek, ovšem Leia překonává vše, co jsem měl možnost, kdy poznat. Slovy nepopsatelná přidaná hodnota je prostě úžasná, asi bych mohl napsat cokoliv a nevyjádřím to co vnímám či cítím při každé návštěvě ve Studia Leia a speciálně při samotném procesu, ať už jde o samotnou masáž, u mne speciálně dotekovou, spojenou s léčením či křišťálovou terapii či terapii a další.

Jediné co jde říci vyzkoušejte a vnímejte vše co je Vám nabízeno, spokojenost, uvolnění zaručeno.

Kamil M.

Jaký máte pocit po masáži, ošetření? Uvědomění? Propojení ? Naladění a celkově? Dotek ? Energie?

Bára: Více spojení sama se sebou. Vaše technika práce s tělem je fenomenální, jak po stránce práce s Duší, tak s energií i fyzické stránky. Práce manuální s tělem ...hlavně s ručníkem a krční páteří.

Bára Č. Praha

Milá Leo!

Moc Vám děkuji za uvolnění, které citím po skvěle provedené masáži. Trochu jsem Vašim "měkkým" technikám nedůvěřoval (Dornova metoda), ale nyní držím palce. Mé vleklé problémy s drobnými bolestmi a občasnou neschopností popadnout dech způsobene vadou v oblasti hrudní páteře ustoupily po jednom energetické ošetření a Dornovou metodou.

Moc děkuji a přeji spousty spokojených klientů. Brzy zavolám ohledně pokračování.
Srdečně
Marek S. Karviná

Dobrý den,
dvě sezení s Vámi a člověku se obrátí život vzhůru nohama! Ale pouze v tom nejpozitivněším slova smyslu. Z ustrašené slečny bez sebevědomí, se stala sebevědomá žena, která ví co chce a nachází svou ztracenou hodnotu.
Dnes jsem v praxi vyzkoušela jak mysl působí a opravdu vše co chceme dokážeme!
Šla jsem na pohovor s nastavením mysli a těla, ze to vyjde. Na pohovoru jsem byla vychválena, řekli mi ze mají pocit, že mě je dokonce na tu práci škoda!
Po pár hodinách dokonce přišel pochvalný dopis nezávazně na sobě od ředitele personalistiky a personalisty. Jak jsem se líbila a že výsledek dají vědět na začátku týdne.
Pochválila jsem se . Dokázala jsem sama sobě že na to mám! A už teď vím, že protože tu práci chci, dostanu ji.
Za to vděčím vám a síle Vaši práce!
Děkuji a brzy na viděnou! Jste kouzelnice!
Dám vědět výsledek... tak snad budu dostatečně silná :) a moc díky za tu chuť do života a změn... tohle jsem vážně potřebovala!
Ten impuls.. věřit si - pokorně a nenechat si vše líbit.. chtít víc.
Děkuji fakt mi měníte život! Jste skvělá!!!

Daniela R.

Poděkování

Konzultace a masáž pod vedením Leony  pro mne byla něčím, co by se dalo nazvat "v pravý čas na pravém místě ", a ještě v péči velmi šikovné terapeutky. Překvapilo mne , že hned u příchodu, aniž bych dopředu zvonila , se otevřely dveře a Lea pobízí: "Tak vítej,...." Říkám si, že by to byla tak silná intuice? (Okna masérny vedou na druhou stranu, než je příchod.) Po důkladné diskuzi o mém stavu nejen zdravotním, jsem se položila na masérský stůl a než by začala cokoliv dál, srovnala mi tělíčko Dornovou metodou. A děly se jen samé příjemné věci. To, co bylo na celé masáži to obdivuhodné, byl můj stav den po masáži. Zaprvé jsem si uvědomila to, co je nyní v mém životě opravdu potřeba udělat a za druhé mne zádíčka upozorňovaly na každý špatný pohyb, skřížení nohou, které je pro mé tělo nevhodné, a to tak, že mne prostě začaly jakoby tlačit. Opět jsem se srovnala do vzpřímeného postoje, který si nyní hlídám a myslím na něj i proto, že celou masáž a péči o tělo podpořila dolepením tejpovacích pásek tzv. tejpů podél páteře, které celému vzpřimování prospěly. Určitě celou péči pod vedením Leony budu absolvovat znova, neboť její práce koresponduje s mým smýšlením. Děkuji Leo..

Míša Š.

Já sama mám bohatou zkušenost s různými druhy masáží a dotekem. U masérů, kde jsem byla dříve se svým tělem, mi masáž vydržela pár hodin, v lepších případech pár dní a po vyšumění jsem se ocitla na stejném místě a nevěděla kudy dál.

Ve studiu Leia se děje něco velmi příjemného. Přijdete někam, kde o vás už je věděno a pracuje se s vámi celostně - jak na tělesné úrovni, tak slovem (přesně mířenými dotazy, aby duše musela pojmenovat to skryté, co bolí a tlačí). A tak se stane, že vyjdete do světa a kromě toho, že je vám lépe na těle, tak jste někdo, kdo ví kam kráčí nezatížen dřívějšími obavami a starými vzorci chování. Někdy to nejde po prvním setkání, ale po druhém a třetím se dějí zázraky. Mne se podařilo po půlroce váhání přestěhovat natrvalo k novému partnerovi. Dokázala jsem otevřít mail s Dohodou o vyrovnání majetku a návrh na rozvod. Objevila se práce, kde jsou mé duši nakloněné bytosti. A to všechno během dvou týdnů. Je to také o mém snažení a práci, neděje se to samo, ale životní pocit je příjemný a reálný. Přestávám být v panice, ale žiji to, co je a přichází. Přeji všem, aby našli cestu k sobě skrze dotek.

Šárka

Vážená paní Leo, 

dnes jsem absolvovala první návštěvu Vašeho studia a určitě to nebyla návštěva poslední. Po takové nápravě páteře, jakou jsem zažila dnes u Vás, jsem dlouho toužila, jenom jsem stále nedokázala najít tu správnou osobu. A to se mi dnes konečně splnilo a to nad mé očekávání.

Spoustu let jsem se nemohla ráno ani narovnat nebo předklonit bez bolesti, chodila jsem v předklonu s páteří vybočenou na levou stranu.

A ještě mám pocit, že jsem povyrostla o několik centimetrů a celkově fyzicky se cítím nádherně jak dlouho ne.

Prostě, paní Leo, vy jste pro mně chodící zázrak. Kéž by takových lidiček bylo na světě víc.

Takže super den.

Monika K, Havířov 

Mám dobré zkušenosti s Dornovou metodou. Pomáhá mi zbavit se bolestí zad, nohou, kloubů a únavy. Můj problém mi způsobovaly skříplé nervy v páteři. Tyto skříplé nervy mají příčinu v nesprávněm chování se k svému tělu. Spoustu věcí v životě řešíme a mnohdy jdeme proti sobě. Tělo nám to vyzrcadlí. Masérka Leonka zde působí jako balzám na duši. Přivede Vás na myšlenku, kde se mohla zablokovat energie a hlavně si sami najdete příčinu této bolesti a můžete si s tím dál pracovat . Po odblokování se vše postupně dává do pořádku. Velmi příjemně na mne působil dotek masérky, který mi v mém životě chybí. Vřele doporučuji návštěvu!

Děkuji

Renáta H.

Při jednom ze setkání jsem se při osobním rozhovoru s Leonou dozvěděl, že pracuje jako masérka a že při této činnosti využívá alternativní metody. Vzhledem k problémům s mou páteří jsem se u ní objednal. Byl jsem mile překvapen jejími diagnostickými schopnostmi. Objevila mi na mých zádech problematická místa včetně nesprávné polohy kostrče, kterou mi vhodně zvolenou metodou napravila a dala do správné polohy. Kromě příjemné masáže zad, mi prakticky ukázala vhodné cviky pro nápravu mé páteře a doporučila vhodné přípravky. Na závěr mi na problémové místa nalepila tejpovací pásky. Stav mé páteře a kyčelních kloubů se zlepšuje. Zatím jsem absolvoval pouze dvě masáže, ale i přes tak krátkou dobu po těchto pozitivních zkušenostech ji doporučuji všem, co mají problémy s páteří a klouby.

Ing. Zdeněk V. PhD

Vysokoškolský pedagog na Ostravské univerzitě

Kopírováním obsahu této webové stránky se osoba dopouští nezákonného jednání a porušení zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona. 

Tato www stránka a obsah této stránky je autorským dílem, jehož užívání bez svolení provozovatele těchto webových stránek je zakázáno. 

Leona Šalbotová - Péče o tělo i duši 
Všechna práva vyhrazena 2012 - 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!