Reference

Děkuji...    DĚKUJI Všem klientům,   potěší a zahřeje, když v emailu, slovně nebo zpětně slyšíte, že to co "děláte"     MÁ SMYSL,           DĚKUJI       Leia

Dnešní Váš léčivý dotek "Křišťálovou terapií" a setkání s Vámi Leonko nám dala opravdu křídla, kterýma jsme se dotkli sami sebe. Srdce a mysl se radovala a duše byla šťastná. Děkujeme. Magda a Nataš 

Slovy nepopsatelné a rozhodně doporučuji, mám poměrně bohaté zkušenosti v téhle oblasti péče o tělo a Duši a znám spoustu skvělých masérek, ovšem Leia překonává vše co jsem měl možnost kdy poznat. Slovy nepopsatelná přidaná hodnota je prostě úžasná, asi bych mohl napsat cokoliv a nevyjádřím to co vnímám či cítím při každé návštěvě ve Studia Leia a speciálně při samotném procesu, ať už jde o samotnou masáž, u mne speciálně dotekovou, spojenou s léčením či křišťálovou terapii či další.

Jediné co jde říci vyzkoušejte a vnímejte vše co je Vám nabízeno, spokojenost, uvolnění zaručeno.

Kamil M.
https://www.lecivydotek.cz/ 

Dobrý den paní Macejíková,

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou masáž a cvičení jenž jste mně naučila.

Tato cvičení mi pomáhají, lépe se mi chodí a celkově jsem opět nalezla energii, kterou jsem při špatné chůzi ztrácela.

Těším se na naše setkání a na Vaše léčivé ruce a srdce.

Děkuji Dáša Heneková

Jaký máte pocit po masáži, ošetření? Uvědomění? Propojení ? Naladění a celkově ? Dotek ? Energie?

Bára: Více spojení sama se sebou. Vaše technika práce s tělem je fenomenální, jak po stránce práce s Duší, tak s energií i fyzické stránky. Práce manuální s tělem ...hlavně s ručníkem a krční páteří.

Bára Červená

"Profesionální a velmi citlivý přístup, skvělá masáž, baňkování, tejpování. Paní Macejíková mi ukázala cviky, které mi pomáhají, svými slovy pootevřela mysl i oči. Odcházel jsem s velmi dobrým pocitem, radami se řídím a je mi lépe. Rád se opět vrátím. Moc děkuji. Zdeněk O. 

Metoda SPS Spirální stabilizace páteře SM systém od Mudr. Smíška mi velmi pomohla, když jste se nám ve velmi příjemném prostředí s individuálním přístupem ve skupince věnovala, cvičení mi pomohlo znovu vstát a začít chodit, když ostatní mi už nedávali šanci a můj pohyb byl velmi omezený až skoro žádný, u Vás skrze SM systém jste mi dala šanci a velmi mi pomohla . Po měsíci cvičení, jsem se sama rozhodla cvičit denně a začala jsem cítit větší možnosti a schopnost ujít víc než vzdálenosti jedné zastávky. Po dvou měsících a pravidelném cvičení pod dohledem a denně cvičením doma jsem začala chodit po městě. Velmi Vám děkuji.

Olga H.

Krásné a klidné místo na první pohled..uklidnění hned ve dveřích. A hlavně jsem tady našla zásadní pomoc s řešením, v mém případě, psychosomatických potíží. A za to věnuji mé velké děkuji:-* I má záda děkují, je jim konečne fajn! 

Jana

Já sama mám bohatou zkušenost s různými druhy masáží a dotekem. U masérů, kde jsem byla dříve se svým tělem, mi masáž vydržela pár hodin, v lepších případech pár dní a po vyšumění jsem se ocitla na stejném místě a nevěděla kudy dál.

Ve studiu Leia se děje něco velmi nestandardního. Přijdete někam, kde o vás už je věděno a pracuje se s vámi celostně - jak na tělesné úrovni, tak slovem (přesně mířenými dotazy, aby duše musela pojmenovat to skryté, co bolí a tlačí). A tak se stane, že vyjdete do světa a kromě toho, že je vám lépe na těle, tak jste někdo, kdo ví kam kráčí nezatížen dřívějšími obavami a starými vzorci chování. Někdy to nejde po prvním setkání, ale po druhém a třetím se dějí zázraky. Mne se podařilo po půlroce váhání přestěhovat natrvalo k novému partnerovi. Dokázala jsem otevřít mail s Dohodou o vyrovnání majetku a návrh na rozvod. Objevila se práce, kde jsou mé duši nakloněné bytosti. A to všechno během dvou týdnů. Je to také o mém snažení a práci, neděje se to samo, ale životní pocit je příjemný a reálný. Přestávám být v panice, ale žiji to, co je a přichází. Přeji všem, aby našli cestu k sobě skrze dotek.

Šárka

Mila Leo!
Moc Vám děkuji za uvolnění, které citím po skvěle provedené masáži. Trochu jsem Vašim "měkkým" technikám nedůvěřoval (Dornova metoda), ale nyní držím palce. Mé vleklé problémy s drobnými bolestmi a občasnou neschopností popadnout dech způsobene vadou v oblasti hrudní páteře ustoupily po jednom energetické ošetření a Dornovou metodou.
Moc děkuji a přeji spousty spokojených klientů. Brzy zavolám ohledně pokračování.
Srdečně

Marek Sittek